17 Μαρτίου, 2017 Comments : 0 Νέα και ΜΜΕ Ενθουσιασμό και ικανοποίηση ένιωσαν τα μέλη μας που παρακολούθησαν σήμερα στον Σύνδεσμο, το Διήμερο Σεμινάριο “Σύγχρονη Ελληνική Κουζίνα” με τον Executive Chef, Γιώργο Γραμματικόπουλο!!! Share This Article : Related Posts Παράδοση ποσού από τον Σύνδεσμο Αρχιμαγείρων Κύπρου – Επαρχίας Λευκωσίας προς το Ίδρυμα Αλκίνοος Αρτεμίου Υποτροφίες Συνδέσμου Αρχιμαγείρων Κύπρου 2024 – City Unity College Υποτροφίες Συνδέσμου Αρχιμαγείρων Κύπρου 2024 – American College