10 Μαΐου, 2017 Comments : 0 Νέα και ΜΜΕ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ ΣΤΟΝ ΣΑΚ 17 ΜΑΙΟΥ Σας περιμένουμε να μαγειρέψουμε παρέα παραδοσιακές και ‘πειραγμένες’ συνταγές, να απολαύσουμε τη γεύση και την ποιότητα της ευρείας ποικιλίας ζυμαρικών ΗΛΙΟΣ. Share This Article : Related Posts Παράδοση ποσού από τον Σύνδεσμο Αρχιμαγείρων Κύπρου – Επαρχίας Λευκωσίας προς το Ίδρυμα Αλκίνοος Αρτεμίου Υποτροφίες Συνδέσμου Αρχιμαγείρων Κύπρου 2024 – City Unity College Υποτροφίες Συνδέσμου Αρχιμαγείρων Κύπρου 2024 – American College