10 Μαρτίου, 2017 Comments : 0 Νέα και ΜΜΕ Selection trial for Pastry Chefs 2017 Οι Chefs μας Sylvain Pardon και Γαβρίλης Αθηνοδώρου μας ταξίδεψαν σήμερα σε γλυκούς προορισμούς με τα γλυκά έργα τέχνης που κατασκεύασαν!!! Share This Article : Related Posts Παράδοση ποσού από τον Σύνδεσμο Αρχιμαγείρων Κύπρου – Επαρχίας Λευκωσίας προς το Ίδρυμα Αλκίνοος Αρτεμίου Υποτροφίες Συνδέσμου Αρχιμαγείρων Κύπρου 2024 – City Unity College Υποτροφίες Συνδέσμου Αρχιμαγείρων Κύπρου 2024 – American College