6 Μαρτίου, 2017 Comments : 0 Νέα και ΜΜΕ Selection Trial Cook Off 2017 Εθνική Ομάδα Νέων Μαγειρικής Μάγειρες εν δράση!!! Στα trials στις 4 Μαρτίου διαγωνίστηκαν η Αντιγόνη Γεωργίου και ο Μάριος Ανδρέου!!! Share This Article : Related Posts Παράδοση ποσού από τον Σύνδεσμο Αρχιμαγείρων Κύπρου – Επαρχίας Λευκωσίας προς το Ίδρυμα Αλκίνοος Αρτεμίου Υποτροφίες Συνδέσμου Αρχιμαγείρων Κύπρου 2024 – City Unity College Υποτροφίες Συνδέσμου Αρχιμαγείρων Κύπρου 2024 – American College