28 Απριλίου, 2017 Comments : 0 Νέα και ΜΜΕ Τα Trials συνεχίζονται!!! Selection Trial Cook 2017 for National Culinary Team!!! Στην κουζίνα του Συνδέσμου μας ο διαγωνιζόμενος Bassil Noel!!! Share This Article : Related Posts Παράδοση ποσού από τον Σύνδεσμο Αρχιμαγείρων Κύπρου – Επαρχίας Λευκωσίας προς το Ίδρυμα Αλκίνοος Αρτεμίου Υποτροφίες Συνδέσμου Αρχιμαγείρων Κύπρου 2024 – City Unity College Υποτροφίες Συνδέσμου Αρχιμαγείρων Κύπρου 2024 – American College