13 Μαρτίου, 2017 Comments : 0 Νέα και ΜΜΕ Selection Trial Cook 2017 for National Culinary Junior Team!!! Στην κουζίνα του Συνδέσμου μας διαγωνίστηκε την περασμένη Παρασκευή ο καταξιωμένος Ανδρέας Μπουάση!!! Share This Article : Related Posts Παράδοση ποσού από τον Σύνδεσμο Αρχιμαγείρων Κύπρου – Επαρχίας Λευκωσίας προς το Ίδρυμα Αλκίνοος Αρτεμίου Υποτροφίες Συνδέσμου Αρχιμαγείρων Κύπρου 2024 – City Unity College Υποτροφίες Συνδέσμου Αρχιμαγείρων Κύπρου 2024 – American College