27 Ιουνίου, 2017 Comments : 0 Νέα και ΜΜΕ Μία χαρούμενη νότα στο πλαίσιο της συνεδρίασης του Δ.Σ. ΣΑΚσ!!! Μία μικρή έκπληξη επιφύλαξαν τα μέλη του Δ.Σ. στην αγαπημένη μας Επαρχιακό Λευκωσία, Χριστίνα Αυξεντίου για τα γενέθλια της!!! Της ευχόμαστε να είναι Πάντα χαρούμενη και γελαστή!!! Share This Article : Related Posts Παράδοση ποσού από τον Σύνδεσμο Αρχιμαγείρων Κύπρου – Επαρχίας Λευκωσίας προς το Ίδρυμα Αλκίνοος Αρτεμίου Υποτροφίες Συνδέσμου Αρχιμαγείρων Κύπρου 2024 – City Unity College Υποτροφίες Συνδέσμου Αρχιμαγείρων Κύπρου 2024 – American College