27 Ιουνίου, 2017 Comments : 0 Νέα και ΜΜΕ Well done Chefs!!! Ο Σύνδεσμος Αρχιμαγείρων Κύπρου Επαρχίας Λευκωσίας μαγείρεψε στις 10 Ιουνίου για τον Σύνδεσμο Φίλοι της Παιδικής Στέγης και όλα τα έσοδα διατέθηκαν για τις ανάγκες του Συνδέσμου της Παιδική Στέγης. Share This Article : Related Posts Παράδοση ποσού από τον Σύνδεσμο Αρχιμαγείρων Κύπρου – Επαρχίας Λευκωσίας προς το Ίδρυμα Αλκίνοος Αρτεμίου Υποτροφίες Συνδέσμου Αρχιμαγείρων Κύπρου 2024 – City Unity College Υποτροφίες Συνδέσμου Αρχιμαγείρων Κύπρου 2024 – American College