Πραγματοποιήθηκε χθες την Τετάρτη 15/1/2020 στις εγκαταστάσεις του συνδέσμου Αρχιμαγείρων Κύπρου η πρώτη συνεδρία του νέου Διοικητικού Συμβουλίου και η καθιερωμένη κοπή της βασιλόπιτας . Με κάθε επισημότητα τήρησαν το έθιμο και ευχήθηκαν μια καλή και παραγωγική νέα χρονιά.
Την πίτα έκοψε ο Πρόεδρος του ΣΑΚ κ. Γιώργος Δαμιανού. Ο τυχερός ήταν ο Αναπληρωτής Πρόεδρος του Συνδέσμου μας, κ. Κυριάκος Σωτηρίου.
![cyprus-chefs-association-first-meeting-2020-vasilopitta Cyprus Chefs Association - First Meeting 2020 - Vasilopitta](https://cypruschefsassociation.com/wp-content/uploads/2020/01/cyprus-chefs-association-first-meeting-2020-vasilopitta.jpg)