Υπογράφηκε στις 11 Μαρτίου 2020 στα γραφεία του Συνδέσμου μας μια σημαντική χορηγία με την εταιρεία Petrou Bros Dairy Products Ltd για την Εθνική Ομάδα Νέων Μαγειρικής Κύπρου. Ο πρόεδρος του Συνδέσμου Αρχιμαγείρων Κύπρου Κος Γιώργος Δαμιανού μαζί με τον Γενικό Διευθυντή της εταιρείας Κο Γεώργιο Πέτρου έδωσαν τα χέρια για τα επόμενα 2 χρόνια.
Ο ΣΑΚ καλωσορίζει και ευχαριστεί την εταιρεία Petrou Bros Dairy Products Ltd για την στήριξη της και της εύχεται καλή συνεργασία.
![cca-petrou-bros-dairy-products-ltd-logo Cyprus Chefs Association - Petrou Bros Dairy Products Ltd Logo](https://cypruschefsassociation.com/wp-content/uploads/2020/03/cca-petrou-bros-dairy-products-ltd-logo.png)