10 Ιουνίου, 2022 Comments : 0 Νέα και ΜΜΕ Παραδόθηκε σήμερα από τον κύριο Giovanni Virardi, χορηγία προς τον Σύνδεσμο Αρχιμαγείρων Κύπρου και τις Εθνικές Ομάδες Μαγειρικής Κύπρου ένα επαγγελματικό Γερμανικό CHEF-X & SMOKER. Σας ευχαριστούμε!! Share This Article : Related Posts Παράδοση ποσού από τον Σύνδεσμο Αρχιμαγείρων Κύπρου – Επαρχίας Λευκωσίας προς το Ίδρυμα Αλκίνοος Αρτεμίου Υποτροφίες Συνδέσμου Αρχιμαγείρων Κύπρου 2024 – City Unity College Υποτροφίες Συνδέσμου Αρχιμαγείρων Κύπρου 2024 – American College