12 Ιουλίου, 2023 Comments : 0 Νέα και ΜΜΕ Μια ακόμη Ακαδημαϊκή χρονιά ήρθε στο τέλος της. Ο Σύνδεσμος Αρχιμαγείρων Κύπρου πάντα κοντά στους μαθητές παρευρέθηκε στις τελετές αποφοίτησης των Τεχνικών Σχολών και Κολλεγίων, επιβραβεύοντας έτσι τους κόπους και τις προσπάθειες όλων των μαθητών! Share This Article : Related Posts Παράδοση ποσού από τον Σύνδεσμο Αρχιμαγείρων Κύπρου – Επαρχίας Λευκωσίας προς το Ίδρυμα Αλκίνοος Αρτεμίου Υποτροφίες Συνδέσμου Αρχιμαγείρων Κύπρου 2024 – City Unity College Υποτροφίες Συνδέσμου Αρχιμαγείρων Κύπρου 2024 – American College