Ο Πρόεδρος και τα μέλη του Διοικητικού Συμβουλίου του Συνδέσμου Αρχιμαγείρων Κύπρου, σας προσκαλούν στην ετήσια Γενική Συνέλευση του Συνδέσμου η οποία θα πραγματοποιηθεί τo Σάββατο 8 Δεκεμβρίου 2018 και η ώρα 10:00 μ.μ. – 14:30 μ.μ. στο Hilton Park στη Λευκωσία. Μετά το τέλος της συνέλευσης θα ακολουθήσει δεξίωση.
Η παρουσία σας θα μας τιμήσει ιδιαίτερα.
Παρακαλώ απαντήστε μέχρι τις 05 Δεκεμβρίου, στα τηλέφωνα επικοινωνίας 25 – 222998., για επιβεβαίωση της παρουσίας σας ή στο email: president@cypruschefsassociation.com