16 Δεκεμβρίου, 2022 Comments : 0 Νέα και ΜΜΕ Η Εθνική Ομάδα Μαγειρικής Κύπρου κέρδισε χάλκινο μετάλλιο στη κατηγορία “Restaurant of the nations – live cooking”. Μπράβο σας! Είμαστε όλοι περήφανοι! Share This Article : Related Posts Παράδοση ποσού από τον Σύνδεσμο Αρχιμαγείρων Κύπρου – Επαρχίας Λευκωσίας προς το Ίδρυμα Αλκίνοος Αρτεμίου Υποτροφίες Συνδέσμου Αρχιμαγείρων Κύπρου 2024 – City Unity College Υποτροφίες Συνδέσμου Αρχιμαγείρων Κύπρου 2024 – American College