16 Δεκεμβρίου, 2022 Comments : 0 Νέα και ΜΜΕ H Εθνική Ομάδα Μαγειρικής Κύπρου έχει φτάσει στο Λουξεμβούργο και έχει ξεκινήσει την προετοιμασία για τον διαγωνισμό! Share This Article : Related Posts Παράδοση ποσού από τον Σύνδεσμο Αρχιμαγείρων Κύπρου – Επαρχίας Λευκωσίας προς το Ίδρυμα Αλκίνοος Αρτεμίου Υποτροφίες Συνδέσμου Αρχιμαγείρων Κύπρου 2024 – City Unity College Υποτροφίες Συνδέσμου Αρχιμαγείρων Κύπρου 2024 – American College