13 Φεβρουαρίου, 2020 Comments : 0 Νέα και ΜΜΕ Οι Εθνικές Ομάδες Μαγειρικής Κύπρου αναχώρησαν σήμερα, 12 Φεβρουαρίου 2020 ενόψει των Ολυμπιακών Αγώνων που θα πραγματοποιηθούν στη Στουτγκάρδη. Σας ευχόμαστε Καλές Επιτυχίες!!! Share This Article : Related Posts Παράδοση ποσού από τον Σύνδεσμο Αρχιμαγείρων Κύπρου – Επαρχίας Λευκωσίας προς το Ίδρυμα Αλκίνοος Αρτεμίου Υποτροφίες Συνδέσμου Αρχιμαγείρων Κύπρου 2024 – City Unity College Υποτροφίες Συνδέσμου Αρχιμαγείρων Κύπρου 2024 – American College