28 Μαΐου, 2021 Comments : 0 Νέα και ΜΜΕ Ο Πρόεδρος του Σ.Α.Κ κ. Γιώργος Δαμιανού μαζί με τον Διευθυντή της εταιρείας Amaxulus κ. Νικόλα Αγροκηπιώτη, έδωσαν τα χέρια για τα επόμενα 2 χρόνια! Ευχαριστούμε την εταιρεία Amaxulus για την στήριξη της όλα αυτά τα χρόνια! Share This Article : Related Posts Παράδοση ποσού από τον Σύνδεσμο Αρχιμαγείρων Κύπρου – Επαρχίας Λευκωσίας προς το Ίδρυμα Αλκίνοος Αρτεμίου Υποτροφίες Συνδέσμου Αρχιμαγείρων Κύπρου 2024 – City Unity College Υποτροφίες Συνδέσμου Αρχιμαγείρων Κύπρου 2024 – American College