16 Δεκεμβρίου, 2022 Comments : 0 Νέα και ΜΜΕ Δεύτερη ημέρα του διαγωνισμού για την Εθνική Ομάδα Νέων Μαγειρικής Κύπρου, στην κατηγορία “Restaurant of the nations 3 course menu live cooking”. Καλή επιτυχία παιδιά!!! Share This Article : Related Posts Παράδοση ποσού από τον Σύνδεσμο Αρχιμαγείρων Κύπρου – Επαρχίας Λευκωσίας προς το Ίδρυμα Αλκίνοος Αρτεμίου Υποτροφίες Συνδέσμου Αρχιμαγείρων Κύπρου 2024 – City Unity College Υποτροφίες Συνδέσμου Αρχιμαγείρων Κύπρου 2024 – American College