3 Ιουνίου, 2021 Comments : 0 Νέα και ΜΜΕ Ο Πρόεδρος μας μαζί με τον Διευθυντή της εταιρείας Veni Cook & Dine Equipment Ltd κ. Νικόλα Λοίζου, υπέγραψαν ανανέωση χορηγίας για ακόμη 2 χρόνια. Share This Article : Related Posts Παράδοση ποσού από τον Σύνδεσμο Αρχιμαγείρων Κύπρου – Επαρχίας Λευκωσίας προς το Ίδρυμα Αλκίνοος Αρτεμίου Υποτροφίες Συνδέσμου Αρχιμαγείρων Κύπρου 2024 – City Unity College Υποτροφίες Συνδέσμου Αρχιμαγείρων Κύπρου 2024 – American College