31 Μαΐου, 2021 Comments : 0 Νέα και ΜΜΕ Ο Πρόεδρος μας μαζί με τον κ. Ιωάννη Τραπαλίδη έδωσαν τα χέρια για ακόμη 2 χρόνια! Δημόσιες ευχαριστίες προς την εταιρεία Lakis Trapalides & Yios Ltd για την άψογη συνεργασία αλλά και στήριξη όλα αυτά τα χρόνια!! Share This Article : Related Posts Παράδοση ποσού από τον Σύνδεσμο Αρχιμαγείρων Κύπρου – Επαρχίας Λευκωσίας προς το Ίδρυμα Αλκίνοος Αρτεμίου Υποτροφίες Συνδέσμου Αρχιμαγείρων Κύπρου 2024 – City Unity College Υποτροφίες Συνδέσμου Αρχιμαγείρων Κύπρου 2024 – American College