1 Νοεμβρίου, 2018 Comments : 0 Νέα και ΜΜΕ Ο Σύνδεσμος Αρχιμαγείρων Κύπρου με μεγάλη χαρά ανακοινώνει την ανανέωση της συνεργασίας του με την ΑNGEO LTD ως κύριο χορηγό της Regional Culinary team της Κύπρου για το έτος 2019! Ευχαριστούμε πολυ για την συνεργασία!! Share This Article : Related Posts Παράδοση ποσού από τον Σύνδεσμο Αρχιμαγείρων Κύπρου – Επαρχίας Λευκωσίας προς το Ίδρυμα Αλκίνοος Αρτεμίου Υποτροφίες Συνδέσμου Αρχιμαγείρων Κύπρου 2024 – City Unity College Υποτροφίες Συνδέσμου Αρχιμαγείρων Κύπρου 2024 – American College