Υπογράφτηκε στις 13 Απριλίου 2021, στα γραφεία του Συνδέσμου μας μια πολύ σημαντική χορηγία με την εταιρεία AIC – Antigonos Insurance Consultant για την Εθνική Ομάδα Μαγειρικής Κύπρου. Ο πρόεδρος του Συνδέσμου Αρχιμαγείρων Κύπρου Κος Γιώργος Δαμιανού μαζί με τον Διευθυντή της εταιρείας κ. Αντίγονο Θεδώρου έδωσαν τα χέρια για τα επόμενα 2 χρόνια.
Ο ΣΑΚ καλωσορίζει και ευχαριστεί δημόσια την εταιρεία AIC – Antigonos Insurance Consultant για την στήριξη της και της εύχεται καλή συνεργασία.
![](https://cypruschefsassociation.com/wp-content/uploads/2021/04/172975336_738085710210892_7468348623538808326_n-890x496.jpg)