31 Μαΐου, 2021 Comments : 0 Νέα και ΜΜΕ Ο Πρόεδρος μας κ. Γιώργος Δαμιανού μαζί με τον κ. Κώστα Κωνσταντά, Διευθυντή Πωλήσεων της εταιρείας Angeo & Co Ltd υπέγραψαν συμφωνία χορηγίας για 2 χρόνια προς την Εθνική Ομάδα Νέων Μαγειρικής Κύπρου. Σας ευχαριστούμε για την πολύτιμη στήριξή σας! Share This Article : Related Posts Παράδοση ποσού από τον Σύνδεσμο Αρχιμαγείρων Κύπρου – Επαρχίας Λευκωσίας προς το Ίδρυμα Αλκίνοος Αρτεμίου Υποτροφίες Συνδέσμου Αρχιμαγείρων Κύπρου 2024 – City Unity College Υποτροφίες Συνδέσμου Αρχιμαγείρων Κύπρου 2024 – American College