1 Ιουνίου, 2021 Comments : 0 Νέα και ΜΜΕ Ο Πρόεδρος του ΣΑΚ Γιώργος Δαμιανού μαζί με τον Διευθυντή της εταιρείας Maxifoods Ltd Μιχάλη Καραγιάννη ανανέωσαν την χορηγία προς την Εθνική Ομάδα Νέων Μαγειρικής Κύπρου για τα επόμενα 2 χρόνια! Share This Article : Related Posts Παράδοση ποσού από τον Σύνδεσμο Αρχιμαγείρων Κύπρου – Επαρχίας Λευκωσίας προς το Ίδρυμα Αλκίνοος Αρτεμίου Υποτροφίες Συνδέσμου Αρχιμαγείρων Κύπρου 2024 – City Unity College Υποτροφίες Συνδέσμου Αρχιμαγείρων Κύπρου 2024 – American College