13 Απριλίου, 2021 Comments : 0 Νέα και ΜΜΕ Εκ μέρους του Συνδέσμου Αρχιμαγείρων Κύπρου, ο Σεφ Αντώνης Χαραλάμπους σε συνεργασία με το Υφυπουργείο Τουρισμού πραγματοποίησαν στις 13 Απριλίου 2021 τη φωτογράφιση για το “ Πιάτο Κυπριακού Προγεύματος”. Share This Article : Related Posts Παράδοση ποσού από τον Σύνδεσμο Αρχιμαγείρων Κύπρου – Επαρχίας Λευκωσίας προς το Ίδρυμα Αλκίνοος Αρτεμίου Υποτροφίες Συνδέσμου Αρχιμαγείρων Κύπρου 2024 – City Unity College Υποτροφίες Συνδέσμου Αρχιμαγείρων Κύπρου 2024 – American College